Haber Detay

Calendar 19.09.2023

Mustafa Özuslu gazilerle bir araya geldi

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Özuslu, Gaziler Günü nedeniyle İzmir’deki gazi derneklerinin temsilcilerini ağırladı. Mustafa Özuslu, “Bu vatanın her ferdi size, şehitlerimize minnettar, sizinle gurur duyuyor” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Özuslu, gazilerle bir araya geldi. Gaziler Günü nedeniyle Egemenlik Evi Toplantı Salonu’nda gazileri ağırlayan Mustafa Özuslu, devletin ve milletimin gazilere saygısının sonsuz olduğunu söyledi. Özuslu, “Bu vatanın her ferdi size, şehitlerimize minnettar, sizinle gurur duyuyor. Ülke için canınızı ortaya koydunuz. Ülke sevdanızı hiç kaybetmediniz” dedi.

Sizlere her türlü desteği vermeye çalışıyoruz”

Tüm güvenlik güçlerinin korkusuzca ülkenin kendilerine verdiği her görevi layıkıyla yaptığını ifade eden Mustafa Özuslu, “Bizim için canını ortaya koyan sizlerle birlikte olmaktan onur duyarım. Allah size uzun ömürler versin. Başkanımız Sayın Tunç Soyer’in ortaya koyduğu vizyon doğrultusunda, sizlere her türlü desteği vermeye çalışıyoruz. Bundan sonra da bunu sürdüreceğiz” diye konuştu. Gaziler de İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.